Jak ozdobić lokal na sylwestra?

Bez względu na to, czy zdecydowaliśmy się na zorganizowanie imprezy sylwestrowej w wynajętym lokalu czy we własnym domu, musimy zadbać o odpowiednie dekoracje. Dekoracja lokalu na sylwestra powinna być kolorowa oraz zwariowana. W tym celu można też sięgnąć po inspiracje na aranżacje pomieszczeń na karnawał.

Najprostszą do wykonania dekoracją lokalu na sylwestra wydaje się być aranżacja balonowa. Do jej stworzenia będą potrzebne jedynie balony, sznureczki, nożyczki oraz dwustronna taśma klejąca. Warto zadbać o to, aby balony były w różnych kolorach oraz rozmiarach – dzięki temu dekoracja będzie jeszcze ciekawsza. Balony wystarczy nadmuchać, przewiązać sznureczkiem i przyczepić w odpowiednie miejsca.

Dekoracje balonowe na sylwestra oczywiście wcale nie muszą być nudne i standardowe. Niekoniecznie musimy przecież balony stawiać na balony zwisające z sufitu. Można je również rozłożyć na podłodze, wtedy także będą wprowadzać imprezową atmosferę. Do balonów warto też dokupić kolorowe girlandy i serpentyny, które można porozwieszać właściwie wszędzie, gdzie się tylko da.

Balony nie są jedynym pomysłem na przyozdobienie lokalu na sylwestra. Można też sięgnąć po wiele innych dekoracyjnych dodatków, takich jak na przykład kolorowe konfetti, które rewelacyjnie sprawdzi się chociażby w momencie, gdy zegar wybije północ. Przy drzwiach wejściowych można natomiast przyczepić duży napis “Szczęśliwego Nowego Roku”.

Jeśli zdecydowałeś się na samodzielne udekorowanie lokalu na sylwestra, wówczas koniecznie musisz pamiętać, że jasne kolory najlepiej pasują do przyjęć nieoficjalnych. Z kolei kolory czarne, srebrne najczęściej są wykorzystywane na formalnych przyjęciach.

Ozdabiając lokal na sylwestra, nie można także zapomnieć o odpowiedniej aranżacji stołu. Drinki warto urozmaicić kolorowymi słomkami bądź specjalnymi mieszadełkami (koniecznie o fantazyjnych kształtach). Obrus można obsypać delikatnie brokatem, dzięki czemu będzie połyskiwał mieniącymi się w świetle drobinkami. Białe serwetki można natomiast zamienić na nieco bardziej kolorowe.

Dekoracje stołu na sylwestra należy zharmonizować z barwą obrusa oraz akcesoriów dekoracyjnych. Co więcej, obowiązkowym elementem przyjęcia sylwestrowego powinny też być kolorowe czapeczki, trąbki oraz imprezowe rogi. Dzięki takim dodatkom zaproszeni przez nas goście poczują klimat szalonej zabawy już od przekroczenia progu naszego mieszkania.


Warning: file_put_contents(): Only 0 of 17815 bytes written, possibly out of free disk space in /home/vks/public_html/480.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Ac/ObUtils.php on line 430

Fatal error: Uncaught Exception: Comet Cache: failed to write cache file for: `/jak-ozdobic-lokal-na-sylwestra/`; possible permissions issue (or race condition), please check your cache directory: `/home/vks/public_html/480.pl/wp-content/cache/comet-cache/cache`. in /home/vks/public_html/480.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Ac/ObUtils.php:435 Stack trace: #0 [internal function]: WebSharks\CometCache\Classes\AdvancedCache->outputBufferCallbackHandler('<!DOCTYPE html>...', 9) #1 /home/vks/public_html/480.pl/wp-includes/functions.php(3743): ob_end_flush() #2 /home/vks/public_html/480.pl/wp-includes/class-wp-hook.php(286): wp_ob_end_flush_all('') #3 /home/vks/public_html/480.pl/wp-includes/class-wp-hook.php(310): WP_Hook->apply_filters('', Array) #4 /home/vks/public_html/480.pl/wp-includes/plugin.php(453): WP_Hook->do_action(Array) #5 /home/vks/public_html/480.pl/wp-includes/load.php(679): do_action('shutdown') #6 [internal function]: shutdown_action_hook() #7 {main} thrown in /home/vks/public_html/480.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Ac/ObUtils.php on line 435