Przykładowe dekoracje stołu na Pierwszą Komunię

Organizacja przyjęcia komunijnego wymaga wiele pracy, zaangażowania oraz czasu. W natłoku obowiązków i różnych zajęć nie możemy jednak zapomnieć o przygotowaniu odpowiednich dekoracji. Podobnie jak wystrój sali na chrzciny, także oprawa uroczystości Pierwszej Komunii powinna oscylować wokół jasnych, stonowanych kolorów. Najlepiej sprawdzi się kolorystyka biała.

Dekoracja stołu na Pierwszą Komunię jest nieodłącznym elementem całego przyjęcia. To właśnie ona nadaje całej imprezie wyjątkowo uroczysty charakter, dlatego też zasługuje na szczególną uwagę z naszej strony. Istnieje wiele pomysłów na stworzenie efektownej dekoracji komunijnego stołu, które zachwycą zarówno naszą pociechę, jak i zaproszonych gości.

Przyozdobienie stołu podczas przyjęcia komunijnego wcale nie musi być nudne. Co więcej, taka dekoracja wcale nie musi nawiązywać tylko i wyłącznie do białej kolorystyki. Wręcz przeciwnie, biel można z powodzeniem zestawiać z rozmaitymi kolorami. Trzeba jednak uważać na barwy zbyt jaskrawe oraz zdecydowane, gdyż te w trakcie Pierwszej Komunii nie są wskazane.

Na przyjęciu komunijnym najlepiej będą sprawdzać się barwy delikatne oraz wiosenne. Można więc przygotować ciekawą dekorację stołu na Komunię z wykorzystaniem koloru różowego czy zielonego. Można również postawić na rozwiązanie klasyczne oraz bezpieczne, a więc na zestawienie bieli ze złotem lub srebrem.

Dekorowanie stołu komunijnego wiąże się oczywiście nie tylko z wyborem odpowiedniej kolorystyki, ale również z dopasowaniem właściwych dodatków. Można sięgnąć po różnego rodzaju świeczki, świeczniki, wazoniki oraz figurki. Wszystkie te elementy muszą być jednak dobrane bardzo starannie, gdyż razem z dekoracją stołu powinny stanowić harmonijną całość. Na stole można rozsypać płatki róż bądź drobne perełki. Goście na pewno zwrócą uwagę na takie detale.

Samodzielne przygotowanie aranżacji stołu na Pierwszą Komunię wcale nie jest takie trudne, jak może nam się pozornie wydawać. Do stworzenia oryginalnej i efektownej dekoracji można wykorzystać naprawdę mnóstwo różnych elementów. Ciekawie mogą prezentować się na przykład dekoracje z białymi serwetkami oraz różyczkami w wazonach. Na stole, przy którym będzie odbywać się przyjęcie, można też poustawiać przeźroczyste naczynia z pływającymi świecami.

Pomysłów na dekoracje stołu na Pierwszą Komunię jest naprawdę mnóstwo. Taka aranżacja jest jednak w głównej mierze uzależniona od naszej wyobraźni oraz kreatywności. Dodatki dekoracyjne można zrobić własnoręcznie bądź nabyć gotowe w sklepie z artykułami dekoracyjnymi.


Warning: file_put_contents(): Only 0 of 18087 bytes written, possibly out of free disk space in /home/vks/public_html/480.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Ac/ObUtils.php on line 430

Fatal error: Uncaught Exception: Comet Cache: failed to write cache file for: `/przykladowe-dekoracje-stolu-na-pierwsza-komunie/`; possible permissions issue (or race condition), please check your cache directory: `/home/vks/public_html/480.pl/wp-content/cache/comet-cache/cache`. in /home/vks/public_html/480.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Ac/ObUtils.php:435 Stack trace: #0 [internal function]: WebSharks\CometCache\Classes\AdvancedCache->outputBufferCallbackHandler('<!DOCTYPE html>...', 9) #1 /home/vks/public_html/480.pl/wp-includes/functions.php(3743): ob_end_flush() #2 /home/vks/public_html/480.pl/wp-includes/class-wp-hook.php(286): wp_ob_end_flush_all('') #3 /home/vks/public_html/480.pl/wp-includes/class-wp-hook.php(310): WP_Hook->apply_filters('', Array) #4 /home/vks/public_html/480.pl/wp-includes/plugin.php(453): WP_Hook->do_action(Array) #5 /home/vks/public_html/480.pl/wp-includes/load.php(679): do_action('shutdown') #6 [internal function]: shutdown_action_hook() #7 {main} thrown in /home/vks/public_html/480.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Ac/ObUtils.php on line 435