Samodzielne zdobienie parkietu na wesele

Organizując własne wesele, z całą pewnością prędzej czy później staniemy przed dylematem związanym z dekoracją sali weselnej. Koszty wystroju sal na wesele są dość wysokie, dlatego jeśli nie chcemy wydawać pieniędzy, możemy zdecydować się na samodzielne zdobienie parkietu na wesele.

Zanim przystąpimy do aranżacji lokalu weselnego, warto wcześniej wiedzieć, na czym skupić uwagę podczas wyboru sali, w której odbędzie się nasze przyjęcie. Jak się okazuje, coraz mniejszym zainteresowaniem wśród młodych par cieszą się sale dwupoziomowe. Chyba nikogo nie trzeba przekonywać, że rezerwacja takiej sali może wiązać się z tym, iż goście będą siedzieć o piętro wyżej od miejsca przeznaczonego do zabawy. Schodzenie po schodach nawet po kilkanaście razy niestety nie jest mile widziane w tym przypadku.

Bliskość parkietu w trakcie zabawy weselnej wydaje się być więc kwestią dość istotną. Oczywiście należy też zwrócić uwagę na odpowiednią aranżację parkietu na wesele, gdyż w ten sposób można odpowiednio zaakcentować nastrój oraz atmosferę zabawy.

Samodzielnie zdobienie parkiety na wesele można uzależnić od materiału, z którego została wykonana posadzka. Chociaż najczęściej królują kafelki, to jednak w trakcie tańca mogą one okazać się po prostu zbyt śliskie. Znacznie lepiej pod tym względem sprawdzi się natomiast parkiet drewniany.

Parkiet drewniany na ogół jest wykonany z drewna dębowego, bukowego lub jesionowego. Taka posadzka ma to do siebie, że jest ułożona z mniejszych lub większych kawałków, które tworzą swego rodzaju mozaikę. Aranżacja parkietu na wesele powinna wiązać się przede wszystkim z doborem odpowiednich akcesoriów. Ważną rolę mogą odgrywać chociażby dekoracje balonowe, ale oprócz nich warto też zwrócić szczególną uwagę na oświetlenie parkietu.

Parkiety idealnie sprawdzają się w różnego rodzaju salach bankietowych, a przy tym są one stosunkowo łatwe do udekorowania. Decydując się na samodzielne wykonanie zdobienia parkietu na wesele, warto pamiętać, że zbyt duża ilość dekoracji może spowodować, że osiągniemy efekt zupełnie odwrotny od zamierzonego.

Dlatego o wiele lepszym rozwiązaniem może być wykorzystanie nieco mniejszej ilości detali dekoracyjnych, które nie spowodują wrażenia natłoku. Pamiętajmy również o tym, że wykonane przez nas dekoracje nie powinny ograniczać miejsca do zabawy w trakcie trwania wesela.


Warning: file_put_contents(): Only 0 of 17783 bytes written, possibly out of free disk space in /home/vks/public_html/480.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Ac/ObUtils.php on line 430

Fatal error: Uncaught Exception: Comet Cache: failed to write cache file for: `/samodzielne-zdobienie-parkietu-na-wesele/`; possible permissions issue (or race condition), please check your cache directory: `/home/vks/public_html/480.pl/wp-content/cache/comet-cache/cache`. in /home/vks/public_html/480.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Ac/ObUtils.php:435 Stack trace: #0 [internal function]: WebSharks\CometCache\Classes\AdvancedCache->outputBufferCallbackHandler('<!DOCTYPE html>...', 9) #1 /home/vks/public_html/480.pl/wp-includes/functions.php(3743): ob_end_flush() #2 /home/vks/public_html/480.pl/wp-includes/class-wp-hook.php(286): wp_ob_end_flush_all('') #3 /home/vks/public_html/480.pl/wp-includes/class-wp-hook.php(310): WP_Hook->apply_filters('', Array) #4 /home/vks/public_html/480.pl/wp-includes/plugin.php(453): WP_Hook->do_action(Array) #5 /home/vks/public_html/480.pl/wp-includes/load.php(679): do_action('shutdown') #6 [internal function]: shutdown_action_hook() #7 {main} thrown in /home/vks/public_html/480.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Ac/ObUtils.php on line 435