Wystrój sali na andrzejki, ostatki, karnawał

Andrzejki, ostatki i karnawał dają okazje do organizacji niepowtarzalnych imprez. W trakcie jednak ich przygotowywania musimy zadbać o odpowiednie dekoracje, które są właściwie tak samo ważne, jak wystrój sali na osiemnastkę. To dekoracyjne dodatki nadają imprezie wyjątkowego charakteru, wprowadzając zarazem zabawową atmosferę.

Andrzejki to impreza, która jest związana między innymi z różnego rodzaju wróżbami. Dlatego przygotowując wystrój sali na andrzejki, warto zadbać o to, aby nawiązywał on do klimatu tajemniczości i magii. W andrzejki najczęściej leje się wosk przez dziurkę od klucza, więc takich akcesoriów z całą pewnością nie może zabraknąć na naszej imprezie.

Co ciekawe, jeszcze kilkadziesiąt lat temu imprezy andrzejkowe miały przede wszystkim charakter matrymonialny. Na przestrzeni lat andrzejki przekształciły się jednak w zabawę, w której udział może wziąć właściwie każdy. Aranżacja sali na andrzejki może nawiązywać również do różnego rodzaju symboli, które są związane z tym wieczorem wróżb.

Okazją do organizowania szalonych zabaw są także ostatki, które przypadają we wtorek przed środą popielcową. W ostatki urządza się huczne zabawy oraz bale przed zbliżającym się okresem wstrzemięźliwości. W tym czasie także można zorganizować imprezę dla znajomych, dbając o odpowiedni wystrój sali.

Aranżacja sali na ostatki powinna nawiązywać przede wszystkim do karnawału, gdyż ostatki kończą jego okres. Pomieszczenie, w którym będzie odbywać się zabawa można przyozdobić chociażby za pomocą kolorowych balonów oraz girland. W sklepach z artykułami dekoracyjnymi można też poszukać różnego rodzaju dodatków, które swoją tematyką będą nawiązywały do ostatków.

Okresem zimowych balów, maskarad i pochodów jest praktycznie cały czas karnawału. W tym okresie karnawałowe imprezy są organizowane właściwie przez większość restauracji oraz hoteli. Bal karnawałowy można jednak zorganizować również we własnym domu, dbając oczywiście o odpowiedni wystrój pomieszczeń.

Dekoracja sali na karnawał powinna być przede wszystkim kolorowa i zwariowana. Wszystkie kolory są praktycznie dozwolone, więc nie trzeba specjalnie zastanawiać się nad wyborem określonej kolorystyki. Spośród ciekawych dekoracji karnawałowych można wymienić chociażby kolorowe girlandy, konfetti, serpentyny oraz różnokolorowe balony w oryginalnych kształtach. Wszystkie tego rodzaju dodatki z całą pewnością pomogą nam wyczarować klimat szalonej i zwariowanej zabawy do białego rana.

 


Warning: file_put_contents(): Only 0 of 17922 bytes written, possibly out of free disk space in /home/vks/public_html/480.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Ac/ObUtils.php on line 430

Fatal error: Uncaught Exception: Comet Cache: failed to write cache file for: `/wystroj-sali-na-andrzejki-ostatki-karnawal/`; possible permissions issue (or race condition), please check your cache directory: `/home/vks/public_html/480.pl/wp-content/cache/comet-cache/cache`. in /home/vks/public_html/480.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Ac/ObUtils.php:435 Stack trace: #0 [internal function]: WebSharks\CometCache\Classes\AdvancedCache->outputBufferCallbackHandler('<!DOCTYPE html>...', 9) #1 /home/vks/public_html/480.pl/wp-includes/functions.php(3743): ob_end_flush() #2 /home/vks/public_html/480.pl/wp-includes/class-wp-hook.php(286): wp_ob_end_flush_all('') #3 /home/vks/public_html/480.pl/wp-includes/class-wp-hook.php(310): WP_Hook->apply_filters('', Array) #4 /home/vks/public_html/480.pl/wp-includes/plugin.php(453): WP_Hook->do_action(Array) #5 /home/vks/public_html/480.pl/wp-includes/load.php(679): do_action('shutdown') #6 [internal function]: shutdown_action_hook() #7 {main} thrown in /home/vks/public_html/480.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Ac/ObUtils.php on line 435